maziva kluber_lubrication

Menšie opotrebenie, vyššia účinnosť

Menšie opotrebenie, vyššia účinnosť

Menšie opotrebenie, vyššia účinnosť


Nové vysokoteplotné mazivo pre silne zaťažené valivé ložiská

Nový Klübersynth BHE 46-403 bol vyvinutý tak, aby spĺňal požiadavky týkajúce sa dlhodobého mazania valivých ložísk podliehajúcich vysokému zaťaženiu. Inovatívny dizajn maziva plne syntetického vysokoteplotného tuku spoľahlivo prispieva k predĺženiu životnosti komponentov v širokom rozsahu prevádzkových teplôt. Prídavné prísady boli starostlivo vybrané tak, aby poskytovali ochranu proti opotrebovaniu a proti korózii a znižovali odolnosť voči treniu počas dlhých prevádzkových intervalov. Preto je možné dosiahnuť trvalé zvýšenie účinnosti v závislosti od konštrukcie komponentov.

"Nové mazivo s valivým ložiskom bolo vyvinuté najmä pre mazanie valivých ložísk počas celej životnosti a pri vysokej teplote, ktoré sú predmetom kĺzavého trenia, tj kuželíkových valivých ložísk, valivých ložísk a guľkových ložísk", vysvetľuje Cornelia Recker z priemyselného odvetvia ložiska v Klüber mazanie. "Takéto aplikácie sa nachádzajú napríklad v ložiskách kolies v autách, v dopravných jednotkách oceliarskeho priemyslu av strojoch poľnohospodárstva a stavebníctva, ako aj v textilných a papierenských strojoch.

Klübersynth BHE 46-403 môže byť tiež použitý ako tesniaci tuk alebo na mazanie tesnení valivých ložísk, čo prispieva k racionalizácii produktu a minimalizácii rizika zmiešania mazív.