Dávkovače mazív

Pre aplikácie s vysokými výkyvmi teploty.

Klübermatic NOVA može byť použitý pre všetky aplikácie, ktoré majú teplotné rozpätie -20 °C a +60 °C. Na Klübermatic Nova kontrolnej jednotke, môže byť nastavená perióda domazávania 1 až 12 mesiacov. Kontrolná jednotka na základe uvedenia mesiacov nastaví dávku pre konštantné domazávanie počas nastavenej periódy. Klübermatic NOVA sa skladá z kontrolnej jednotky, ktorá sa dá opakovane použiť a LC jednotky ( LC – lubrication canister ) naplneným s 130 cm³ masti alebo oleja. Súčasťou lubrikačného kanistra je integrovaná dávkovacia pohonná jednotka.

Teplotne nezávislá a presná lubrikácia.

Klübermatic STAR VARIO je plne automatická a pracuje nezávisle na okolitej teplote. Dávkovací mechanizmus je možné nastaviť na 1,3,6 a 12 mesiacov. Klübermatic STAR VARIO sa skladá z elektro-mechanickej riadiacej jednotky a LC jednotky obsahujúcej lubrikant a batériový set. Funkčnosť je monitorovaná LED diódou. V prípade vyprázdnenia lubrikantu z LC jednotky LED dióda signalizuje prázdny zásobník.

Indiviuálny automatický dávkovač s externou kontrolou.

Klübermatic STAR CONTROL TIME dávkuje mazivo na mazacie miesto ihneď po spustení stroja. Zaisťuje konštantné, presné a teplotne nezávisle mazanie. Klübermatic STAR CONTROL TIME je napájaný priamo zo zariadenia a môže byť spojené so strojnou PLC jednotkou pre kontrolu a monitorovanie.